פתרון למסורבי משכנתא

מסורבי משכנתא – כפי שאפשר להבין מהמושג עצמו – אלה אזרחים שפנו אל סניפי הבנקים השונים הפזורים בכל רחבי הארץ וביקשו משכנתא לשם קניית דירה. מכיוון שבעצם מדובר בהלוואה של סכום כסף גדול הבנק לא נעתר לכל בקשה שמתקבלת ומתבצעות בדיקות רקע לא מעטות לפני שתתקבל תשובה חיובית. הבנק רוצה לדעת שאין סיכון לכך שאותו לווה לא יחזיר במלואה את ההלוואה ויעמיד את הבנק בסכנה. מי שבכל זאת ייבדק ויימצא ככזה בעל סיכון יקבל תשובה שלילית. בעבר אי אפשר היה לקבל משכנתא או הלוואה מגופים אחרים שאינם הבנקים, אך כיום אפשר למצוא פתרון למסורבי משכנתא, כלומר גם הם יוכלו בסופו של דבר לקבל את הכסף הדרוש להם לשם קניית דירה.

מהו אותו פתרון למסורבי משכנתא שמפיח בהם תקווה חדשה?

אם הבנקים, שהם הגופים הפיננסיים שפועלים מטעם המדינה לא מאפשרים לקבל משכנתא, הרי שצריך לפנות אל גופים פיננסיים פרטיים, קרי חברות נדל"ן, בתי השקעות או חברות אחרות שפועלות בתחום שוק ההון. אלה יוכלו להעמיק סכומי כסף גדולים לרשות הלקוחות שלהם וכך בעצם לפנות לפלח חדש באוכלוסייה שעד כה לא היה במעגלים הרלוונטיים להם. עבור אותם לקוחות שהם מסורבי משכנתא בבנקים – זו באמת תקווה חדשה להיות הבעלים של דירה, מה שהיה נראה שלא יוכלו או יצליחו אי פעם להגיע אליו. גם במחיר של ריבית מעט גבוהה יותר – במידה ומדובר באנשים שההתנהלות הכלכלית שלה טובה והם מסודרים ויכולים לעמוד בהחזר – הם יוכלו לקנות דירה ולהחזיר עד תום את ההלוואה שיקבלו.

החשיבות של ליווי מקצועי למקומות הנכונים

כיום אפשר ומומלץ לפנות אל יועצי משכנתא שילוו את התהליך כבר מההתחלה ועד לקבלת הכסף. הם אלה שיבינו את המושגים והמספרים ויידעו להתאים לכל לקוח את מסלול ההחזר שהכי מתאים לו מבחינת יכולת ההשתכרות והמאזן שלו של הכנסות והוצאות. גם כאשר מדובר בפנייה אל פתרון למסורבי משכנתא שאינו דרך הבנקים – יועץ מקצועי יכול לסייע רבות בווידוא התנאים ההוגנים והנכונים לכל לקוח ולקוח.

שיתוף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email
× להתכתבות בווטסאפ
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן