פתרון למסורבי משכנתא

אין זה נעים להיות מתויג בתור מסורב משכנתא. המשמעות של תיוג זה היא שהבנק או הגופים הממשלתיים שאמונים על מתן כספים בסכומים גדולים לאזרחים מביעים חשש כלפי אזרח זה או אחר ולא בטוחים שאפשר לסמוך עליו ולתת לו הלוואה או משכנתא. עבור מי שצריך את הכסף של ההלוואה לצורך כלשהו או שהוא חולם לקנות דירה משלו מדובר באכזבה מרה, שלא לומר מפח נפש אמיתי. למזלו ישנן כיום כמה אפשרויות שבאמצעותן אפשר למצוא פתרון למסורבי משכנתא וכך לקבל את הכסף בדרך חוקית, מסודרת ומותרת, רק לא דרך סניפי הבנקים השונים הפזורים בכל הארץ. איך עושים את זה ואל מי פונים בעצם?

מי נותן משכנתא למסורבים?

גופים אלה הם חברות שונות שעוסקות בדרך כלל בנדל"ן או בשוק ההון. הן מבצעות עסקאות בסכומי כסף גדולים ומתן חלק מכספים אלה כמשכנתאות מהווה עבורן השקעה נוספת. במקרים רבים פתרון למסורבי משכנתא יהיה כרוך בריביות גבוהות ועמלות שונות שלא קיימות במסלולים הבנקאיים אך עדיין יהיה זה כדאי, שכן תהיה זו האפשרות היחידה לאותם מסורבים לקבל משכנתא. ישנם לא מעט גופים וחברות כאלה וחשוב לשים לב לתנאים המותאמים אישית לכל לקוח ולכל אזרח שמבקש משכנתא לאחר שסורב על ידי הבנק שלו. מכאן שגם לאחר שמתקבלת תשובה שלילית מהבנק – עדיין יש תקווה. התחושה אמנם קשה ולא נעימה אך לא נסתם הגולל על האפשרות לקבל משכנתא ולרכוש דירה – והרי זו המטרה.

משכנתא למסורבים – עולם ומלואו

מכיוון שהנושא של פתרון למסורבי משכנתא נחשב למאושר, חוקי ומוסדר, ישנן לא מעט חברות שמציעות אותו. בדומה לתהליך של בחירת מסלול המשכנתא – גם כאן יש חשיבות לסקר שוק, לבחינת המסלול המותאם ביותר לצרכים ולמצבו של הלווה ובאופן כללי – להתנהלות מול נציגי החברה. רק לאחר הבנה מעמיקה של כל סעיפי ההסכם המוצע אפשר לבצע השוואה וכך לבחור את המסלול שהכי נוח ומתאים לצרכים של הלקוח. גם כשמדובר במי שסורב למשכנתא דרך הבנק – עדיין עומדות לפניו אפשרויות והוא לקוח שווה בין שווים.

שיתוף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email
× להתכתבות בווטסאפ
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן