משכנתא מחיר למשתכן

הגרלות המחיר למשתכן שמתפרסמות מעת לעת על ידי גופי הממשלה והרשויות המקומיות מושכות לא מעט אזרחים שאין להם עדיין בעלות על דירה להשתתף ולקוות שיזכו. המשמעות הוא קבלת האפשרות לרכוש דירה חדשה לגמרי הישר מהקבלן בהנחה משמעותית מהמחיר שהיא שווה ותעלה לאחר הפרויקט. כאשר פרויקטים כאלה יוצאים לפועל בכל רחבי הארץ – אין ספק שכדאי לעקוב אחרי הפרסומים ולדעת בדיוק מתי עומדת להתחיל הרשמה לקראת ההגרלה. הזכייה בהגרלה אינה השלב האחרון בתהליך, שכן לאחר מכן צריך להסדיר את התשלום עבור הדירה וכאן נכנס הנושא של משכנתא מחיר למשתכן.

איך מחושבת המשכנתא למי שזכה בהגרלה המחיר למשתכן?
גם בלקיחת המשכנתא לצורך הדירה יש הטבה גדולה. ברוב המקרים ניתן לקחת משכנתא בשיעור של 75% או 90% משווי ערך הדירה. כאשר מדובר בדירה דרך מחיר למשתכן – אחוזים אלה יחושבו על פי הערך של הדירה ללא ההטבה של המחיר למשתכן, מה שיביא לידי כך שזוכי ההגרלה יוכלו ליהנות אפילו ממימון גבוה יותר מ- 90% וכך יקטן החלק של ההון הראשוני שהם יידרשו להציג. אין ספק שעבור מי שההון העצמי שלו נמוך יחסית – מדובר בהטבה עצומה ובהקלה לא קטנה. מכאן שיש עד יתרונות להשתתפות (וזכייה) בפרויקטים השונים של המחיר למשתכן ולא בכדי יש משכנתא מחיר למשתכן שניתנת ומחושבת באופן נפרד ממשכנתא רגילה הניתנת עבור רכישת דירה באופן עצמאי ללא ההגרלה.

איך יודעים על משכנתא מחיר למשתכן?
הגופים שעוסקים בהגרלות המחיר למשתכן בדרך כלל מאורגנים מאד ויש ליווי מקצועי צמוד של הנרשמים ולאחר מכן – של הזוכים בהגרלה. ההתעסקות בנושא לא מסתיימת עם הזכייה בהגרלה ואנשי מקצוע נשארים לסייע ולייעץ לזוכים לאחר סיום ההגרלה. הזוכים יקבלו את כל ההנחיות בנוגע להמשך הדרך וכדאי מאד שיהיה להם יועץ משכנתאות צמוד שידאג להסביר להם את המושגים או המספרים וישיג עבורם את תמהיל המשכנתא הנוח והטוב ביותר עבורם, שמתבסס על הנתונים האישיים שלהם ועל המצב הכספי שלהם.

שיתוף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email
× להתכתבות בווטסאפ
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן