משכנתא למסורבי בנקים

עד לפני כמה שנים מי שהיה נחשב למסורב בנקים לא יכול היה לקבל משכנתא או הלוואה והוא בעצם היה מסומן כלקוח בעייתי, כזה שהבנק יסתכן מדי לאפשר לו לקבל הלוואה או סכום כסף מסוים, קל וחומר משכנתא שהיא סכום כסף גבוה מאד והבנק לא היה רוצה לקחת את הסיכון שהכסף לא יחזור אליו בסופו של דבר. כיום ישנה אפשרות לקבלת משכנתא למסורבי בנקים, כלומר כל אלה שבעבר האפשרות הזאת הייתה חסומה בפניהם. גופים פיננסיים שונים כמו בתי השקעות, חברות ביטוח או חברות פרטיות בעלות הון גבוה מאפשרים כיום מתן הלוואות או משכנתאות למי שלא יכול לקבל את אלה דרך המערכת הבנקאית של המדינה.

משכנתא למסורבי בנקים – משכנתא חוץ בנקאית
אין ספק שיש במשכנתא זו בשורה גדולה. ראשית מפני שרכישת דירה היא הגשמת חלום של לא מעט אנשים. שנית, מפני שבמקרים רבים אותו סירוב מצד הבנקים הופך לאות קלון שאי אפשר להסיר אותו או לבטל אותו, גם אם מדובר באדם שחזר למוטב, שהתיישר בחזרה להתנהלות כלכלית טובה ונכונה ואין לו שום דרך להוכיח את זה. הגופים הפיננסיים שמאפשרים קבלת משכנתא למסורבי בנקים הם גופים חוץ בנקאיים, חברות פרטיות העוסקות במגוון תחומים (כלכליים וכספיים, אך לא רק), כך שאין הם מחויבים לפעול באותה הדרך שבה פועלים הבנקים. כך למשל לא מתבצעת בדיקת רקע או בחינה של דירוג האשראי אך מנגד מוסבר שהריבית עבור אותה הלוואה למסורבים תהיה עם ריבית גבוהה יחסית, כך שאותו גוף פיננסי עדיין יכול להגן על עצמו מפני חוסר יכולת לעמוד בהחזר התשלומים עד לפירעון מוחלט של המשכנתא.

משכנתא לוקחים בסיוע מקצועי בלבד!
גם מי שנחשב למסורב בנקים וגם מי שמעוניין לקבל את תנאי המשכנתא הטובים ביותר האפשריים – צריכים להיות מלווים על ידי איש מקצוע מעולם המשכנתאות על מנת לוודא שיש מי שדואג להם מול הגופים הרשמיים, מי שמוודא שהם לא ישלמו כספים לחינם ומי שידאג להסביר להם את כל המשמעויות של קבלת המשכנתא שהם עומדים לקבל.

שיתוף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email
× להתכתבות בווטסאפ
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן