משכנתא למסורבי בנקים

אין זה פשוט להיות מוגדר כמסורב בבנק ולא יכול לקבל שירותים שונים כמו הלוואה או משכנתא. אנשים רבים נקלעו, לצערם למצב זה בשל התנהלות כספית בעייתית בעבר או בהווה והבעיה היא שאין הם יכולים להשתחרר מההגדרה הזאת, גם אם שינו את דרכם והתאוששו מהמצב הבעייתי. הגדרה של מסורב בנקים נשארת עם אותו אזרח לנצח וקשה מאד להשתחרר ממנה. המשמעות היא שאנשים אלה לא יכולים לקבל משכנתא או הלוואה ולכן גם אם מצבם הכלכלי טוב מאד ויציב – הם לא יכולים מבחינת הבנקים להגשים את החלום שלהם ולקנות דירה. אנשים אלה יחפשו פתרון אחר בדמות קבלת משכנתא למסורבי בנקים.

ממי אפשר לקבל משכנתא למסורבי בנקים?
כאשר מדובר על מסורבי בנקים – הכוונה היא לכל הבנקים הממשלתיים על כל הסניפים שלהם. ככה זה מבחינת המדינה – מי שנחשב למסורב לא יוכל לקבל מענה בשום בנק ובשום סניף. מכאן שהדרך של אלה לקבל משכנתא או הלוואה היא לפנות לערוצים אחרים של כספים ועניינים פיננסיים – בתי השקעות, חברות שעוסקות בשוק ההון, חברות פרטיות העוסקות בנדל"ן והשקעה ועוד. עסקים אלה יהיו בעלי תזרים כספים גבוה במיוחד ויוכלו להפריש מההון שלהם לטובת אלה שלא יכולים לקבל משכנתא מהבנק. התמורה ראויה וכדאית בהחלט – ריבית גבוהה, יחסית, לריבית הנהוגה במשק או בבנקים עבור משכנתאות אך ללא ספק מדובר בעניין כדאי לכל הצדדים.

קבלת משכנתא למסורבי בנקים
מי שקיבל תשובה שלילית לבקשת המשכנתא שלו – אין ספק שמצב רוחו יהיה ירוד והוא יהיה מאוכזב. יחד עם זאת – אין טעם לשקוע במרה שחורה וכעת זה הזמן להמשיך את הבדיקות והבחינות בגופים הכלכליים האחרים. אלה לא מבצעים בדיקות אשראי ולא בוחנים את דירוג האשראי של מי שניגש אליהם ומבקש משכנתא. מכאן שהתהליך כולו יהיה הרבה יותר פשוט, ידידותי וקצר ומי שנחשב למסורב יתקבל כלקוח מן השורה, שווה בין לקוחות שווים אחרים ויוכל להגשים את החלום שלו ולהצליח לרכוש דירה למרות העבר הבעייתי שהיה לו, בין אם חלף ובין אם לא.

שיתוף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email
× להתכתבות בווטסאפ
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן