משכנתא למסורבים בבנק

אז ניגשתם לבנק , אפילו לכמה בנקים והגשתם בקשה לאישור עקרוני למשכנתא, אך אכזבה גדולה לפניכם, קיבלת סירוב משכנתא. לסירוב משכנתא סיבות רבות, לפעמים מדובר בכמה אלפי שקלים המפרידים בינכם לבין המשכנתא בגלל מחסור בהון אישי או הכנסות חודשיות ואפשרות לעמידה בתנאי התשלום ולפעמים מדובר בסימון בנקאי כלשהו המהווה טאבו לחוקי הבנק ולא מאפשר קבלת משכנתא.

הסיבות לסירוב משכנתא

ישנם נהלים שכל הבנקים דבקים בהם ויש תנאים קשיחים לבנק מסויים.

אך העקרון דיי זהה, אם יש לכם הכנסה נמוכה והסיכוי שתעמדו בהחזר נמוך – יש סיכוי שתקבלו ברקס מהבנק.

אם בעבר היו לכם הגבלות כלשהן, עיקולים או סימונים בבנק, גם כן, הבנק בודק את העבר שלכם, את היכולת להחזרים, את העמידה בהחזרים וכן סימונים בבנקים השונים.

הבנק גם דורש הון עצמי, במידה ואין לכם את ההון העצמי המספיק באחוז היחסי לסכום המבוקש, זו גם אחת הסיבות לסירוב.

זה לא סוף העולם – יש פתרונות למסורבי משכנתא.

המפקח על הבנקים מטיל מגבלות שונות על הלוואות מסוג משכנתא, הרי הגוף הבנקאי הוא גוף למטרות רווח, והמפקח מטרתו למנוע פגיעה ביציבות הבנקים וכן המערכת הפיננסית כולה.

אך בכל זאת, עם בדיקה נכונה, הבנה בתחום, היכרות עם המסלולים השונים וכן תנאי הבנקים תוכלו בכל זאת לקבל משכנתא (לא בכל המקרים – אך אחוזי ההצלחה שלנו גבוהים מ90%).

יש לבחון כל מקרה לגופו, יכול להיות שייקח קצת זמן כי יש להמתין מההגבלה האחרונה תקופת המתנה, אולי אפשר לבחון אפשרות להלוואה מגשרת כדי להגיע להון העצמי, אפשרות לערבים או משכון נכס כדי לקבל משכנתא נוספת.

גם הליך מחזור משכנתא למוגבלים לא תמיד עובר חלק, ובטח לא באופן עצמאי כשלא מבינים את המושגים הפיננסיים ויודעים להשוות.

היועצים של מעוף משכנתאות יעשו עבורכם את העבודה, בלי עדיפות לבנק מסויים, במטרה לחסוך ולדאוג לכם למשכנתא המבוקשת בתנאים הטובים ובריביות נמוכות – בקיצור משכנתא אופטימלית.

שיתוף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email
× להתכתבות בווטסאפ
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן