משכנתא למסורבים בבנק

המשמעות של להיות מסורב בבנק היא שהבנק יראה באותו הלקוח ככזה שיש סיכון במתן כספים או בעמידה בהתחייבויות. לא תמיד ההגדרה הזאת עדכנית או רלוונטית ובדרך כלל היא ניתנת לאדם שיש בעברו (או בהווה שלו) התנהלות כספית בעייתית, תיקי הוצאה לפועל, התעסקות עם השוק השחור או אי עמידה בהתחייבויות בעבר. מספיק פעם אחת שכזאת – והתואר המפוקפק של מסורב בבנק כנראה יישאר לנצח ויעצור בעדו של אותו אזרח מלבצע פעולות פיננסיות כמו בקשת הלוואה או משכנתא. בעבר אי אפשר היה לעשות שום דבר בעניין הזה אך כיום אפשר ללמוד אודות משכנתא למסורבים בבנק ובכל זאת להצליח לקנות דירה.

מה המשמעות של משכנתא למסורבים בבנק

אם סניפי הבנקים השונים לא יאפשרו למסורב לקבל משכנתא – הרי שעליו לנסות את מזלו במקומות אחרים. בעבר לא הייתה קיימת האפשרות הזאת אך כיום ישנם גופים פיננסיים אחרים שמגלגלים סכומי כסף גדולים ומציעים את האפשרות של מתן הלוואות לצרכים שונים, כולל משכנתאות לצורך רכישת דירה לאלה שהבנק מסרב לתת להם. ברוב המקרים לא תתבצע בדיקת רקע מעמיקה כמו זו שמתבצעת בבנקים והריבית תהיה גבוהה יותר מהמוצע בשוק, אך עדיין – זו תהיה האפשרות היחידה לקבלת משכנתא למסורבים בבנק ולא מעט אנשים כבר מכירים את האפשרות הזאת ופועלים בה. חלום רכישת הדירה מתקרב בחזרה גם אל מסורבי הבנקים.

איך מתקדמים כדי לקבל משכנתא למסורבים?

חשוב מאד שלא להתעסק בעולם המשכנתאות ללא ליווי מקצועי צמוד של יועץ משכנתאות. אגב, עצה זו נכונה ורלוונטית גם עבור מי שאינו מתויג כמסורב, לכן היא מקבלת משנה חשיבות עבור מי שצריך לפנות לתהליך מעט שונה מהמקובל וכך לוודא שאכן הוא מקבל את התנאים הטובים ביותר שגם יתאימו למצבו הפיננסי וליכולת ההחזר שלו על פי ההכנסות וההוצאות שלו. חשוב שיהיה מישהו מקצועי ומוסמך לידו, שמכיר את עולם המשכנתאות ויוכל ללוות, להסביר מספרים והגדרות ולהיות שם כדי לייצג את האינטרסים של הלקוח במקביל לתנאים של הסכם המשכנתא הסבוך.

שיתוף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email
× להתכתבות בווטסאפ
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן