משכנתא למוגבלים

כאשר מדברים על אנשים מוגבלים בהקשר של כספים או עניינים פיננסיים אחרים מתכוונים לכאלה שבהיסטוריית ההתנהלות הכספית שלהם ישנם מקרים או בעיות שמשפיעות על דירוג האשראי שלהם או על הדעה החיובית עליהם. דוגמאות כאלה יש למכביר – מי שפתוח נגדו תיק בהוצאה לפועל, מי שהיה בקשר עם אנשים או גופים מפוקפקים כמו השוק השחור או האפור או שבעבר לא הצליח להחזיר במלואה הלוואה שקיבל מהבנק. אנשים כאלה עלולים להיתקל בבעיות או אתגרים במידה ויצטרכו שירותים מיוחדים מהבנקים כמו למשל קבלת הלוואה או משכנתא. ברוב המקרים, בקשה של אנשים כאלה תיתקל באופן אוטומטי בתשובה שלילית ונשאלת השאלה איך בכל זאת ניתן לקבל משכנתא למוגבלים.

מאילו גופים במדינה ניתן לקבל משכנתא?
בתשובה לשאלה זו נעוץ גם הפתרון עבור אלה שחשבון הבנק שלהם מוגבל. ישנם כיום גופים פיננסיים שונים שבהחלט מאפשרים מתן משכנתא למוגבלים ואמנם אופן התקשורת איתם או התנאים של המשכנתא יהיו שונים מאלה שניתנים על ידי הבנקים, אך בהיעדר כל אפשרות אחרת אין שום ספק שזו תהיה הדרך היחידה עבור אנשים אלה לקבל משכנתא ולהגשים לעצמם את החלום של רכישת דירה משל עצמם. גופים פיננסיים אלה יכולים להיות חברות השקעות או נדל"ן, חברות ביטוח או כל גוף אחר שיש לו קשר לשוק ההון ולענף הנדל"ן. כיום מקובל מאד לפנות אליהם לעזרה ובזכותם הרבה מאד אנשים הצליחו לקבל משכנתא, בסופו של דבר ולקנות את דירת החלומות שלהם.

תשובה שלילית מהבנק היא לא סוף העולם!
כשמקבלים את התשובה השלילית מהבנק אין ספק שמדובר ברגע מכונן של אכזבה עמוקה. יחד עם זאת, בזכות הדרכים להשגת משכנתא למוגבלים כיום אפשר להשיג את המשכנתא גם בדרכים האחרות ולא צריך לשקוע למרה שחורה. אזרחים רבים מספור במדינה כבר סיימו את ענייניהם הקשורים למשכנתא עם הבנקים ויצאו לדרך חדשה מול גופים פיננסיים אחרים שמאפשרים יותר תמרון, לא בודקים היסטוריית התנהלות כלכלית ומאפשרים להרבה אנשים תנאים גמישים ונוחים יותר בלקיחת הלוואה לצורך רכישת הדירה.

שיתוף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email
× להתכתבות בווטסאפ
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן