משכנתא למוגבלים לשעבר

במדינת ישראל ישנם חוקים ותקנות מאד נוקשים בנוגע להתנהלות פיננסית של אזרחי המדינה. קניות והוצאות נרשמות, דירוג האשראי ידוע על כל אדם ולכן בבואו של אזרח לבקש את עזרת המדינה בהלוואה או בלקיחת משכנתא – ההיסטוריה הכלכלית שלו ואופן ההתנהגות שלו עם כסף ייבחנו לעומק על מנת להחליט האם אפשר לסמוך עליו ועל הפעילות הכספית שלו ואפשר להיות בטוחים שהוא יחזיר את ההלוואה או המשכנתא ללא בעיה. אך מה קורה במידה ומוטל ספק באופן ההתנהלות של אדם או שקיימת הגבלה על חשבון הבנק שלו? כאן תהיה לו בעיה וגופי המדינה הרשמיים לא ימהרו להעביר אליו סכומים גדולים של כסף. גם אם אותה בעיה כבר נפתרה – עדיין הוא יצטרך לפנות לבעלי מקצוע בתחום של משכנתא למוגבלים לשעבר.

מה המשמעות של להיות מוגבל לשעבר?

גם מי שהייתה לו בעיה כספית ייתכן מאד והתגבר עליה ויצא לדרך חדשה. יכול להיות שההכנסות שלו יציבות וקבועות, ההוצאות שלו נשלטות ונמצאות תחת בקרה מתמדת אך עדיין – מבחינת המדינה אין לדעת האם אי פעם שוב ידרדר מצבו הכספי ולכן אולי ההגבלה שהוטלה עליו ועל חשבון הבנק שלו הוסרה, אך הוא עדיין ייחשב כמוגבל לשעבר ואם ירצה לקבל משכנתא, יצטרך לפנות לכיוון של משכנתא למוגבלים לשעבר. למזלו יש לא מעט גופים פיננסיים שעוסקים בדיוק בתחום זה ונותנים למוגבלים ולמוגבלים לשעבר משכנתאות או הלוואות למרות העבר הבעייתי שלהם.

מי יסכים לתת משכנתא למוגבלים לשעבר?

גופים אלה הם גופים פרטיים שעוסקים בשוק ההון, בעולם הנדל"ן או שיש להם נגיעה לתחום ההשקעות ולסכומי כסף גדולים שעוברים תחת ידי העובדים שלהם. מדובר בחברות חוקיות ומוסדרות שבעצם מאפשרות קבלת כספים במקרים שבהם אותם אנשים לא יקבלו את הכסף מהמדינה ולכן ניתן אישור של משרד האוצר ורשויות המדינה לאפשר רגולציה כזו או אחרת על מנת לאפשר לחברות אלה להיות האלטרנטיבה של הבנקים והגופים הממשלתיים. עבור לא מעט אנשים מדובר בהצלה של ממש ובהגשמת החלום לקנות דירה.

שיתוף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email
× להתכתבות בווטסאפ
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן