משכנתא למוגבלים בבנק

תאמינו או לא, גם בעלי הגבלה בבנק זכאים למשכנתא. אך ברור כי ישנם מקרים חריגים וישנם גם קריטריונים נוספים לבחינת הזכאות. רוב הפעמים בהם ניגשים אנשים בעלי הגבלה בבנק לבקשת משכנתא באופן עצמאי סביר להניח שיקבלו סירוב אך בחירה ביועץ משכנתאות בעל ניסיון, הבנה ומקצועיות יכולה לסלול עבורכם את הדרך הנכונה.

משכנתא למוגבלים – מה התנאים?
לא כל בנק מוכן לתת לאנשים שחשבונם היה מוגבל משכנתא ויכולים להיות שינויים בין ההלוואות הניתנות בכל בנק ובנק, ולכן כדאי לפנות למספר בנקים כדי לקבל הצעתם.
קבלת המשכנתא תהיה לאחר סיום תקופת ההגבלה אך יש לבחון כל מקרה לגופו, בהרבה מקרים לצערנו אנשים בעלי הכנסה ועבודה מסודרת נכנסים שלא באשמתם למצב של הסתבכות וכן מוגבלות, אך לכל אחד מגיע בית משלו ולכן יש להתמודד עם כל השלכה הנובעת מההגבלה ולהתחיל מחדש בדף לבן.
ישנן דרכים שונות להתמודד עם הנושא, ויש לבחון גם את חומרת המצב, כי למרות ההגבלות ישנן פרצות רבות בחוק ובקריטריונים של הבנקים ולפעמים ניתן למצוא חלופות כמו הלוואות בנקאיות ולא בהכרח משכנתא.
לדוגמא, אדם בעל נכס יכול להיות מוגבל בבנק אך בכל זאת לקבל משכנתא או ישעבד את הנכס הקיים.

אנחנו במעוף משכן נסייע לכם בפתרון בעיית ההגבלה ובכך נגדיל את הסיכויים שלכם לקבלת משכנתא או הלוואה בנקאית.

גם בלקיחת משכנתא למסורבי בנקאים או מוגבלים בבנק חשוב לבדוק את מסלולי ההלוואה ואת הריביות כך שלפחות בהחזרי המשכנתא תוכלו לחסוך כמה שקלים, לרכוש את הנכס שחלמתם וכמובן לעמוד בהחזרים.

 

שיתוף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email
× להתכתבות בווטסאפ
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן