משכנתא חוץ בנקאית למוגבלים

מוגבלי חשבון בנק או אנשים שמתויגים כמובלים מבחינה כלכלית ופיננסית הם אנשים שהיסטוריית ההתנהלות הכספית האישית שלהם נחשבת לבעייתית, עד כדי כך שכתם נוצר עליהם כאזרחים במדינה. גם אם התגברו על המכשול המדובר או שנפתרה הבעיה אשר בגינה החלו להיחשב כמוגבלים – עדיין רובץ עליהם אות קין במידה יזדקקו לעזרה כלכלית וייפנו למוסדות המדינה לבקש את העזרה הזאת. בקשת משכנתא או הלוואה סביר להניח שייענו בשלילה ואכזבה גדולה צפויה לאותו אזרח. למזלו יש כיום כמה ערוצים אחרים, שלא קשורים למערכת הבנקים הממלכתית ומהם אפשר לקבל משכנתא חוץ בנקאית למוגבלים וכך לא נגוז החלום לקנות דירה. מסיבה זו חשוב וכדאי להכיר את הגופים האל ולדעת איך פונים אליהם.

מה ההבדלים בין משכנתא רגילה למשכנתא המיועדת למוגבלים?

מי שאינו נחשב מוגבל יוכל לגשת לסניפי הבנקים השונים ולבצע סקר שוק מקיף ורחב וכך לבחור את המסלול הכי טוב שמוצע עבורו בהתחשב בגובה הסכום, בשיעור הריבית, במשך זמן ההחזר ובתנאים נוספים שקשורים במסלול החזר המשכנתא כפי שהם מוכרים כיום בתחום המשכנתאות. משכנתא חוץ בנקאית למוגבלים, לעומת זאת, אינה מערבת שום סניף של בנק (מסיבות ברורות) אלא ניתנת על ידי חברות השקעות, ארגונים הקשורים לשוק ההון או הנדל"ן והתנאים או הסעיפים שלה יהיו שונים לגמרי. כך למשל, ברוב המקרים שיעור הריבית יהיה גבוה (בשל הסיכון שקיים) וייתכן ותהיה הגבלה על גובה סכום המשכנתא עצמו. גם גופים פרטיים אלה ידאגו לבטח את עצמם ולהגן על הנכסים שלהם עד שתוחזר להם מלוא ההלוואה שנתנו.

משכנתא למוגבלים – לא סוף העולם!

למרות אות הקין הרובץ מעל אנשים שיש להם עבר פיננסי בעייתי – ניתן לראות שאט אט המדינה מאפשרת גם להם לחזור למוטב, שכן מתן משכנתא חוץ בנקאית למוגבלים ניתנת בהליך מסודר וחוקי וכך גם מאפשרת תחרות בין עסקים מעולם ההשקעות וגם נותנת תקווה רבה לאלה שנחשבים למוגבלי חשבון בנק ולא יכולים לקבל משכנתא בדרכים הרגילות. גם אלה יוכלו לקנות דירה ולהוכיח בהחזרת המשכנתא שהם מתנהלים בצורה טובה ונכונה.

שיתוף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email
× להתכתבות בווטסאפ
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן