משכנתא אופטימלית

מעוף משכן פיתחה תוכנת מחשב יחודית M.D Ideal
למשכנתא אידיאלית עם שורת ההחזר הנמוכה ביותר

אחד הצעדים הגדולים שכל אחד ואחד מאתנו עושה בחייו הוא שלב רכישת דירה, ובמיוחד בימים אלו, ישנו קושי רב ברכישת דירה ומצד שני ישנן אפשרויות כמו מחיר למשתכן שקצת מקלות על ההליך.


אך עדיין, רובנו נזקקים להלוואה גדולה כדי לרכוש את הדירה ובשמה המוכר יותר – משכנתא.
אז איך לבחור את המשכנתא האופטימלית עבורכם?

משכנתא אופטימלית מחושבת כך שההחזר הראשוני לא עולה על שליש מן ההכנסות נטו במשפחה ממוצעת ולעניין זה ככל שההכנסה גבוהה יותר כך משק הבית יכול "לסכן" אחוז גבוה יותר מההכנסה הפנויה. בנוסף, חשוב כי בכל תרחיש אפשרי סך ההחזרים הסופי של המשכנתא יהיה הנמוך ביותר.

אחת הנחות היסוד הבולטת היא כי לא ניתן לחזות מה יהיו תנאי השוק בעוד כעשור ולכן המשכנתא האופטימלית היא לא התמהיל עם סך ההחזרים הנמוך ביותר ולכן לא ניתן גם לחזות מה יהיה סך ההחזרים הסופי של המשכנתא. מדי שנה על פי הנחיית בנק ישראל תמהיל המשכנתא המומלץ עלול להשתנות, וכן על פי המצב במשק והאינפלציה, אך לרוב משכנתא אופטימילית משלבת בין מספר מסלולים, כך שכל מסלול הוא תכנית החזר בפני עצמה.

מה שאומר שהמשכנתא מחולקת למספר הלוואות ולכל הלוואה מסלול שונה עם ריבית שונה וכן פריסת תשלומים שונה.

את המסלולים בונים בהתאם ובחישוב תנאי המחייה של הזוג כמו למשל קרייריה, מספר ילדים ועוד.
יש לשים לב כי גם לאורך השנים הן הקריירה והן מקם העבודה וההכנסה יכולים להשתנות ולכן חשוב מדיי פעם לבחון מחדש ואפילו לבצע מחזור משכנתא.


יועץ משכנתאות שאינו מטעם הבנק, ואין לו כל אינטרס לרווחי הבנק הוא הכתובת שלכם כדי להרכיב את תמהיל המשכנתא האופטימלי, גם במידה וכבר עברתם את שלב לקיחת המשכנתא, ניתן לעשות מחזור משכנתא ולבחון מחדש את המסלולים ובכך לחסוך אלפי שקלים ולפעמים אפילו עשרות אלפים (לטווח הרחוק).

מעוף משכן פיתחה תוכנת מחשב יחודית M.D Ideal
למשכנתא אידיאלית עם שורת החזר הנמוכה ביותר

התוכנה עושה מיליוני ספקולציות כדי לתת את התוצאה הטובה ביותר של הרכבת תמהיל המשכנתא,
החסכון מתבטא בעשרות אלפי שקלים ויותר!

לפרטים נוספים התקשרו 077-9631022 או לחצו כאן למילוי פרטיכם