יועץ משכנתאות

התעסקות עם לקיחת משכנתא היא התעסקות חשובה ומהותית והיא קשורה בסכום כסף גדול מאד, כנראה הגדול ביותר שאדם פרטי יתעסק בו במהלך חייו. לא פשוט לקחת משכנתא ויש הרבה מאד מה לדעת עליה לפני וגם במהלך התהליך. מלבד העניין הכספי – לא מעט אנשי מקצוע מעורבים בתהליך ומדובר בשלבים שמבוצעים בסדר מסוים והם מותאמים אישית לכל לקוח ולקוח בנפרד. למרות שיש אנשים שעוברים את התהליך הזה לבד עם עצמם חשוב מאד לדעת שאין זה מומלץ כלל וכלל וחשוב מאד להיות מלווים בתהליך על ידי איש מקצוע מהתחום, הרי זה יועץ משכנתאות.

למה כל כך חשוב בשירות של יועץ משכנתאות?

סביר מאד להניח ששירותיו של איש מקצוע יעמדו על הפרק בכל מצב שבו צריך להתעסק בתחום שאין בו ידע. כך בדיוק בתחום המשכנתאות. לא רק שלאנשים ממוצעים אין את הידע המעמיק הדרוש לצורך הבנה של משמעויות הקשורות למשכנתא, הם עלולים לגרום לעצמם נזק כלכלי בכך שיבחרו מסלול שלא מתאים להם, להכנסות שלהם ולהתחייבויות שעומדות בפניהם. רק איש מקצוע שמבין את ההשלכות של המשכנתא על המצב הכלכלי של כלל המשפחה יוכל גם לסייע בבחירת המסלול הטוב והנכון ביותר וגם לייצג את הלקוח שלו מול הגופים הרשמיים שלא תמיד ידאגו לאינטרסים של הלקוח. הדבר הכי חכם שאותו אדם יכול לעשות עבור עצמו הוא שכירת שירותים של יועץ משכנתאות. בסופו של דבר הוא יחסוך בזכות זה לא מעט כסף.

ייעוץ משכנתאות לטובת הלקוח

יועץ המשכנתא המקצועי יוכל להסביר ללקוח את המשמעויות וההשלכות של המושגים המורכבים מעולם המשכנתאות, יבהיר עבורו את ההבדלים בין שיעורי ריבית כאלה ואחרים ויוכל להראות לו במחשבונים מתקדמים איך יושפעו ההכנסות וההוצאות שלו בעקבות בחירה במסלולי ההחזר השונים. מעבר לזה – כאשר הלקוח יגיע לפגישה בסניף הבנק או עם עורך הדין כשהוא מלווה באיש מקצוע מטעמו – אין ספק שההתייחסות אליו תהיה אחרת ושונה ולא יהיו ניסיונות לנצל לרעה את חוסר הידע שלו בתחום המשכנתאות.

שיתוף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email
× להתכתבות בווטסאפ
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן