חבר בלשכת יועצי המשכנתאות בישראל

היום זה כבר לא סוד ואנשים יודעים שאם הם ניגשים לתהליך של לקיחת משכנתא עליהם לדעת כמה שיותר ובמידה ואין להם את הידע הדרוש – עליהם לשכור את השירותים של יועץ משכנתאות מוסמך שהוא גם חבר בלשכת יועצי המשכנתאות בישראל. היותו חבר בלשכה יעיד על כך שהוא מנוסה ומוסמך, שיש לו ידע עשיר ועדכני בתחום ושיש לו גם ניסיון רב בליווי לקוחות בתהליך החשוב והמורכב של לקיחת משכנתא. עד לפני כמה שנים כלל לא היה נפוץ או מקובל לשכור שירותים של איש מקצוע אך כיום ידוע מעל לכל ספק שמדובר בצורך אמיתי, שלא לומר הכרח.

תהליך לקיחת משכנתא כולל לא מעט שלבים והרבה מאד ידע אישי שנוגע אך ורק ללקוח הרלוונטי. מכאן, שמה שנוגע לאדם אחד כלל לא יהיה נכון עבור אנשים אחרים ומכאן שלליווי האישי יש חשיבות עצומה. מי שלא מכיר את עולם הפיננסים והכלכלה לא יוכל לעולם להבין את המשמעות וההשלכות של אחוזי ריבית כאלה ואחרים או של סוגים שונים של מסלולי סילוקין. כך ייכנס לתמונה היועץ הצמוד והמקצועי שיוכל לבאר את כל המושגים ויסייע ללקוח שלו להבין עד הסוף איך הם משפיעים עליו באופן אישי.

איך בוחרים יועץ משכנתאות?

להיותו של יועץ חבר בלשכת יועצי המשכנתאות בישראל יש יתרון נוסף והוא דרך קבלת הדברים שלו בעת פגישות הנוגעות למשכנתא של הלקוח שלו. באופן כללי ניתן לומר שעצם שכירת השירותים והגעת הלקוח אל הבנק או אל כל פגישה אחרת כשהוא מלווה באיש מקצוע מהתחום – יש בה כדי להציג אותו באור שונה. אי אפשר יהיה לדבר איתו בשפה גבוהה שהוא לא יבין, אי אפשר יהיה לדחוק לצדדים את האינטרסים שלו ואי אפשר יהיה לנסות להוציא ממנו יותר כספים ממה שהוא יצטרך לשלם ממילא. היועץ יוודא שהאינטרסים של הלקוח שלו נשמרים ואף גוף לא מנצל את חוסר הידע שלו בתחום המשכנתאות.

חשוב לוודא שהיועץ אכן מוסמך ומורשה לתת שירותי ליווי וייעוץ, שהוא אדם נעים הליכות והתקשורת איתו טובה וחיובית וכמובן לנסות להשיג כמה שיותר המלצות על שירותי ליווי שביצע בעבר.

שיתוף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email
× להתכתבות בווטסאפ
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן