הלוואות משכנתא למוגבלים

אין זה נעים להיות מוגדר כבעל חשבון בנק מוגבל. גם אם מדובר בהגדרה שניתנה בעקבות מקרה חד פעמי של התנהלות בעייתית עם כספים – ישנם מקרים שבהם ההגדרה לא תוסר לעולם והמגבלות תישארנה על כנן. מגבלות אלה בדרך כלל קשורות לחוסר היכולת ליהנות מהטבות או מתן כספים מהבנק, כספים כמו הלוואות או משכנתאות. הפיקוח על החשבון יהיה מחמיר במיוחד והכי גרוע הוא שמי שחולם לקנות דירה ויהיה בעל כושר השתכרות שיאפשר לו לעמוד בהחזרים – לא יוכל ליהנות ממשכנתא כמו שאר הלקוחות של הבנק וייאלץ לפנות לחפש דרך אחרת שבה יקבל הלוואות משכנתא למוגבלים. המזל הוא שכיום דרכים כאלה קיימות, זאת בניגוד לשנים שחלפו שבהן אי אפשר היה לקבל משכנתא עם סיווג של חשבון מוגבל.

מי נותן הלוואות משכנתא למוגבלים?

גופים פרטיים שמתעסקים בסכומי כסך גדולים הם אלה שאליהם יכולים לפנות לקוחות הבנקים שסווגו כבעלי חשבון מוגבל או הוטלו מגבלות על החשבון שלהם. הם מתעסקים עם הרבה מאד כסף על בסיס שוטף ויומיומי והם יכולים להרשות לעצמם לתת חלק מהכספים האלה לאנשים שרוצים לקנות דירה ולא יכולים לקבל משכנתא מהבנק. הם יגלמו במשכנתא שלהם ריבית גבוהה יחסית על מנת להגן על עצמם וכמובן שזה הרווח שלהם מהתהליך. מה שחשוב להתרכז בו הוא שזו בעצם הדרך היחידה לקבל הלוואות משכנתא למוגבלים וכך הם יכולים לקנות את הדירה שלהם כמו אזרחים אחרים במדינה.

איך פונים אל הגופים ואיך מתחילים את התהליך?

כיום מומלץ מאד שלא להתעסק בעולם המשכנתאות לבד אלא בליווי מקצועי של יועץ משכנתאות. עניין זה מקבל משנה חשיבות כאשר מדובר באדם שהוטלו מגבלות על חשבון הבנק שלו והוא אפילו לא יודע שעומדות בפניו אפשרויות אחרות. בעזרת הכוונה ותמיכה של איש מקצוע שמעורה בתחום ובקיא בו אותו אזרח יוכל להבין מה הדרכים שלו לקבל משכנתא וליהנות מדירה שבבעלותו גם אם יש בעברו מעידה חד פעמית של התנהלות קלוקלת או לא נכונה.

שיתוף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email
× להתכתבות בווטסאפ
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן