הלוואות למסורבי BDI

אף אדם לא רוצה להיות במצב שבו הפקיד בבית מספר לו שהוא מסורב BDI, כלומר בעל דירוג אשראי שלילי. מדובר בהגדרה חמורה וחשובה כאחד שמי שלא שפר עליו מזלו ומוגדר ככזה – לא יוכל לקבל שירותים פיננסיים מהבנקים, לרבות קבלת הלוואות או משכנתאות. הגדרה כזאת ניתנת בדרך כלל למי שיש לו עבר של התנהלות פיננסית קלוקלת כגון אי עמידה בהתחייבויות כספיות, התעסקות עם השוק השחור, חזרה של צ'קים או פתיחת תיקים בהוצאה לפועל או כינוס נכסים. הבעיה היא שברוב המקרים לא מדובר בהגדרה זמנית והיא תישאר כאות קלון שימשיך עם אותו אזרח למשך הרבה מאד זמן. הביקוש הגדול של אלה לשירותים פיננסיים הובילה ליצירת אפשרויות אחרות לקבלת הלוואות למסורבי BDI על מנת שיוכלו בכל זאת לקבל כספים במידת הצורך ואפילו משכנתאות לצורך רכישת דירה. נשאלת השאלה – אל מי פונים ואיך עושים את זה.

מי נותן הלוואות למסורבי BDI?
כיום ישנם גופים פיננסיים שמאפשרים מתן הלוואות או משכנתאות למי שמוגדר כמסורב BDI. גופים אלה לא בודקים את עברו הפיננסי של המבקש ולא מערימים עליו קשיים כפי שעושה המערכת הבנקאית מטעם המדינה. התמורה היא מתן הלוואה או משכנתא בריבית גבוהה יחסית, אך עדיין יהיה מדובר בעסקה כדאית. בהרבה מאד מקרים יהיה מדובר באנשים שדרכם הכלכלית השתקמה, הם חזרו למוטב, זנחו דרכים שליליות להתעסק עם כסף וכעת הם בדיוק כמו אותם לקוחות של הבנק שמקבלים הלוואות או משכנתאות ללא שום בעיה. מכאן שקבלת משכנתא או הלוואה בריבית גבוהה יותר תהיה כדאית להם בדרך להגשים את חלום רכישת הדירה או קבלת ההלוואה לכל מטרה שדרושה להם.

אל מי לפנות כדי לקבל הלוואה?
על מנת לממש זכויות ולקבל הלוואות למסורבי BDI כדאי לפנות אל חברות נדל"ן שמונפקות בבורסה והנתונים הכלכליים שלהם פתוחים ושקופים לציבור, בתי השקעות שמתעסקים גם כן על בסיס יומיומי בסכומים גדולים של כספים וחברות שקמו עם הזמן ופשוט מתעסקות אך ורק בנושא זה – של מתן הלוואות ומשכנתאות למי שלא יכול לקבל אותן בדרכים המסורתיות.

שיתוף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email
× להתכתבות בווטסאפ
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן