הלוואות למסורבי בנקים

זקוקים לכסף באופן מיידי אבל הבנק מערים קשיים? הבנק לא מאשר מתן הלוואה? זה לא סוף העולם! בדרך כלל מסורבי בנקים הם אותם אנשים שחשבון הבנק שלהם לא עמד בהחזר הלוואה, אוברדרפט גבוה, שיקים חוזרים, חשבונות ללא הכנסה או הון עצמי מספק.

במקרים רבים מסורבי בנקים פונים לגוף חוץ בנקאי בכדי לקבל הלוואה, אז זו לא אופציה רעה, אבל כן חשוב לבדוק את הצעות הבנקים, יש יוצאי דופן, יש הסדרים מיוחדים שבהם גם מסורבי בנקים יהיה זכאים להלוואה בנקאית.

הלוואה מגוף חוץ בנקאי לרוב היא בריבית גבוהה הרבה יותר, בתנאי החזר לחוצים יותר.
אנחנו במעוף משכן נבדוק עבורכם את כל האפשרויות, לאחר קבלת הנתונים מכם נעשה חישוב מסלול מחדש, נבדוק בין כל הבנקים ואפשרויות המימון החוץ בנקאיות ונשיג עבורכם את ההלוואה האופטימלית.

לפעמים גם המבקשים משכנתא מקבלים סירוב, משכנתא היא הלוואה לכל דבר ולכן הביטוי הלוואות למסורבי בנקים תופס גם על משכנתאות.
וזה באמת מבאס כשסוף סוף מגיעים לשלב בו רוצים לרכוש דירה ומקבלים סירוב, במקרה זה הסיבות הן נרחבות יותר, יכול להיות מצב בו אין את ההון העצמי הנדרש לקבלת משכנתא, חשבון מוגבל, תיק הוצאה לפועל פתוח – ולכן אם אתם יודעים כי יש סימון כלשהו בבנק ישראל לגבי החשבון שלכם, הקדימו תרופה למכה ופנו כבר עכשיו למעוף משכן, עם אחוזי הצלחה גבוהים מ90% עם מסורבי משכנתא – אנו מאמינים כי נוכל למצוא עבורכם את הפתרון האולטימטיבי.

ברור כי ישנם מקרים קשים ומורכבים יותר אך בכל מקרה, היועצים שלנו בעלי נסיון נרחב, קשרים וידע מקצועי שיוכל לסלול לכם את הדרך בקלות בטרם תקבלו סירוב מהבנק.

שיתוף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email
× להתכתבות בווטסאפ
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן