הלוואות בנקאיות

במעוף משכן תקבלו עד 100,000 ₪ הלוואה בנקאית
ללא שעבוד על הנכס, בדרך כלל ל-5 שנים.
ביצוע תוך 24 שעות. לבעלי חשבון בנקאי ללא עיקולים או הגבלות.

הלוואה בנקאית היא אחת השיטות הנפוצות והזמינות ביותר להלוואת כספים, לא משנה מה המטרה, אם היא פרטית או עסקית כאחד.
בשנים האחרונות חל גידול משמעותי בביקוש להלוואות, מסוגים שונים ובסכומים שונים, החל מהלוואה למטרת גידול עסקית, לשיפור וקידום דיור או למטרות פרטיות.
כיוון שהריביות במשק יורדות, הביקוש להלוואות עולה, גם יוקר המחייה משפיע, הצורך לרמת חיים גבוהה יותר, השאיפות והתחרותיות, ישנם גורמים רבים לביקוש להלוואות.

איך עובד התהליך?
הלוואה בנקאית היא בעצם מערכת יחסים פיננסית, המורכבת משני צדדים, הצד הלווה (אדם פרטי או עסק) לבין המלווה (הבנק). הלווה מקבל סכום כסף שהוסכם מראש ומתחייב לעמוד בהחזרי התשלומים בהתאם לתנאי העסקה, לרוב מדובר בסכום ובתוספת ריבית והצמדה כלשהי.
ברור כי בנק הוא גוף פיננסי, ואחת ממטרותיו העיקריות הוא רווח, אך בנוסף מטרה חשובה היא סיפוק צרכי המזומנים של המשק, וזאת על ידי מתן אשראי. 
הלוואה בנקאית ניתנת למשקיעים ויזמים, לבעלי עסקים וכן לאנשים פרטיים כאחד, אך הבנקים קובעים תנאים וקריטריונים למתן אשראי בכדי לצמצם את רמת הסיכון וכן להגדיל רווחים.

 

בחרתם לקבל אשראי או הלוואה מהבנק, מה חשוב לבדוק?
ישנם מסלולים רבים ללקיחת הלוואה בנקאית לצרכים שונים, לכל מסלול ועסקה יש תנאים, קריטריונים ודרישות בהתאם למקרה הספציפי.
בטרם נוטלים הלוואה מכל סוג שהו יש להבין את אופן הפעילות הבנקאית, את מסלולי ההלוואות השונים ואת צורת ההתנהלות של הלקוח.

שלב מס' 1 – השוואת מחירים וסקר שוק
כפי שכבר ציינו הלוואה בנקאית היא מוצר פיננסי ולבנק ישנן מטרות רווח, ולכן חשוב לבצע סקר שוק מקדים והשוואת מסלולים וריביות. יש להכיר את מחירי ההלוואות השונות, במספר בנקים, יש לבצע בדיקה קפדנית ומעמיקה אודות ההבדלים בין ההלוואות השונות, כולל התנאים, גובה הריביות ויכולת פריסת התשלומים.
דעו כי מקובל אפילו להתמקח על הריביות ומסלולי ההלוואה השונים מול הבנקים.
לרוב, בנק אחד לא יאפשר ללקוח לקבל אשראי או הלוואה במספר סכומים במקבלם ולכן יש צורך לבדוק אפשרות להלוואה בבנק מקביל, וכך ללקוח יש אפשרות לקבל הלוואה מכמה מקורות בנקאיים בו זמנית.

שלב מס' 2 – היכרות עם מסלולי ההלוואות השונים
לאחר שעשיתם השוואה וסקר שוק יש לבחון את המסלולים השונים בבנק הנבחר. חשוב לבחון את ההיבטים הבאים : "מחיר הכסף" , פריסת התשלומים, ערבויות ובטחונות ועלויות נלוות.
ארחיב קצת על כל אחד מההיבטים, מחיר הכסף מדובר על שיעורי הריבית,  תנאי משתנה בין הלוואה אחת לאחרת ובין בנק אחד לאחר, גובה הריבית לרוב נקבע לפי מצבו הפיננסי של הלווה ולמאפייני ההלוואה, למשל מסלול לסטודנטים הוא בריבית נמוכה יותר, לעומת משכנתאות שהריבית גבוה.

פריסת התשלומים חשובה כי ישנן הלוואות ארוכות טווח ויש קצרות טווח, עד חמש שנים, שימו לב כי יש לכם את היכולת לעמוד בהחזר החודשי ועל פי זה בחרו את פריסת התשלומים.

ערבויות ובטחונות – חשוב מאוד, יש מסלולים הדורשים ערבים ויש כאלו שאפילו דורשים משכון, למשל הלוואת מימון לרכב – יש לשעבד את הרכב במידה והסכום גבוה.

העלויות הנלוות הן בעצם עלות הקמת הלוואה, הצמדה למט"ח או למדד, פירעון מוקדם או עלות פתיחת תיק – לכל בנק ולכל הלוואה יש את התנאים שלה ויש לבדוק טוב טוב קודם לכן כדי לא להיות מופתעים.

מעוניינים בקבלת הלוואה?

לפרטים נוספים התקשרו 077-9631022 או לחצו כאן למילוי פרטיכם