הלוואה חוץ בנקאית למוגבלים

המילה מוגבלים אולי מבהילה ומשדרת רושם לא נעים אבל בעולם הפיננסיים והכספים הגופים הרשמיים לא יכולים לקחת סיכון וברגע שאדם בעל היסטוריה של התנהלות כלכלית בעייתית מבקש הלוואה או משכנתא – הבנק לא יכול להיות בטוח ביכולת שלו להחזיר את ההלוואה ופעמים רבות בקשות כאלה יסתיימו בתשובה שלילית לבקשה. זה הזמן עבור אותו הלקוח לחפש לעצמו ערוצים אחרים לקבלת הלוואה חוץ בנקאית למוגבלים. המשמעות היא פנייה לגוף פיננסי אחר שהוא לא בנק רשמי וממלכתי ולבקש ממנו לקבל את הכסף הדרוש. מדובר בגופים פרטיים שמחזור העסקאות שלהם גבוה והם מרשים לעצמם להלוות כספים לאנשים על פי שיקול דעתם ותחת התנאים שהם קובעים. אלה גופים וחברות רשמיים וחוקיים וכדאי מאד לדעת על קיומם.

מהי הלוואה חוץ בנקאית למוגבלים?
עד לפני כמה וכמה שנים קבלת משכנתא או הלוואה בצורה מסודרת וחוקית הייתה חייבת להתבצע דרך הבנקים בלבד. היה חשוב לבצע סקר שוק על מנת לבדוק דרך איזה בנק או סניף הכי כדאי לקבל את ההלוואה וכך לשלם עמלה וריביות כדאיות ומשתלמות. בהיעדר אישור ותשובה חיובית מהבנק – היה עומד הלקוח מאוכזב בלי שיש לו אל מי לפנות. למזלם של אלה – כיום המצב שונה. מי שמתנהל נגדו תיק בהוצאה לפועל או שבעבר היה חשוד בהתנהלות כלכלית בעייתית או מוטלת בספק – יכול לקבל משכנתא או הלוואה מגופים המכונים חוץ בנקאיים – בתי השקעות, חברות נדל"ן, חברות ביטוח או ארגונים אשר קיימים לשם מטרה זו באופן מפורש – מתן הלוואות חוץ בנקאיות ללקוחות שסורבו על ידי הבנקים.

איך מקבלים הלוואה כזאת?
חשוב ליצור קשר עם גוף פיננסי כזה לאחר שנבדק לעומק שיש עליו המלצות ועל כך שמדובר בחברה אמינה, ישרה וחוקית. חשוב לשים לב לתנאי ההלוואה, לגובה הריבית, לגובה ההלוואה עצמה ולמשך תקופת ההחזר. כאן יש חשיבות עצומה לשימת לב לפרטים הקטנים ולהבנה בין השורות של כל תנאי העסקה ולכן מומלץ להיעזר באיש מקצוע מעולם המשכנתאות שיידע לכוון את הלקוח ולסייע לו בקבלת ההחלטה.

שיתוף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email
× להתכתבות בווטסאפ
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן